Heerlijke sfeervolle en keurig onderhouden 3 kamer woning in een gezellige éénrichting straat met dakterras. Een gemoedelijke straat waar buren elkaar nog kennen, met de gezellige dorpskern van Loosduinen, het winkelcentrum De Savornin Lohmanplein, het strand van Kijkduin, openbaar vervoer (tram 2, buslijn 26 en 31), scholen en diverse sportaccommodaties allemaal binnen handbereik. De karakteristieke tuinenbuurt is fijn om in te wonen, een plek waar rust en alle dagelijkse voorzieningen samenkomen.
Extra informatie:
– 70m² eigen grond
– bouwjaar 1916
– 95m² woonoppervlakte
– op de vliering (vlizotrap) bevindt zich nog 20,50m², met een vaste trap kan daar bijvoorbeeld een extra slaapkamer gemaakt worden
– een lijst roerende zaken is beschikbaar
– een uitgebreide ‘vragenlijst bij verkoop woning’ is beschikbaar
– koper is vrij in notariskeuze, echter wel in het werkgebied Haaglanden
– de koopovereenkomst wordt gesloten op basis van een NVM koopakte, waarin extra clausules worden opgenomen: asbest- en ouderdomsclausule, de Meetinstructie, het energielabel, nutsbedrijven.
Indeling:
Entree, tochtportaal, gang, zitkamer en woonkeuken met wc en een ruime bijkeuken.
Eerste verdieping met overloop, twee slaapkamers, doucheruimte en dakterras (16,6m²).
Vliering.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Haaglanden vindt u op Funda.